BESTUUR

Per 5 oktober 2022

Marcel_Celie

Voorzitter
Marcel Celie
voorzitter@kveo.nl

Vice- voorzitter
Ritske Bloemendaal

Introductie Ritske
vice.voorzitter@kveo.nl

Eric (2009)

Secretaris
Eric Otterloo
secretaris@kveo.nl

Jan van Harmelen 3-1

2e Secretaris
Jan van Harmelen
2esecretaris@kveo.nl

Jos Bokkelkamp_Copy

Penningmeester
Jos Bokkelkamp
penningmeester@kveo.nl

Abel Nijdam_02

Bestuurslid
Abel Nijdam

bestuurslid1@kveo.nl

lidvoabp@kveo.nl

Martin_van_Riemsdijk

Bestuurslid
Martin van Riemsdijk

bestuurslid2@kveo.nl

vacature

Bestuurslid
Vacature
bestuurslid3@kveo.nl

ADVISEURS VOOR BESTUUR EN LEDEN

Het bestuur beschikt over vier deskundige adviseurs. Abel Nijdam, tevens bestuurslid, voor Pensioenen en Uitkeringen. Wim Frankenmolen voor Zorg en Welzijn, Bernard Schutte, geassisteerd door Erik baron van Till voor Veteranenzaken.

ADVISEUR VOOR HET BESTUUR

Herman Steendam, Juridische aangelegenheden.

Zie verder: Contact/adviseurs.

IMPRESSIES BESTUURSACTIVITEITEN

Bestuurslunch 9 nov 2022, Dudok, Den Haag

LID WORDEN

Inschrijving als lid van de KVEO