---
title: "R07 | Update November 2023"
date: 2023-11-06
author: "Nico"
intro_image: "https://kveo.nl/images/rayons/r07/thumbnails/thumb_echos_home_schaarsbergen.webp"
fulltext_image: "https://kveo.nl/images/rayons/r07/echos_home_schaarsbergen.webp"
categories:
  - name: "Rayon 07 | Land van Maas en Waal (artikelen)"
    url: "https://kveo.nl/rayon-07-land-van-maas-en-waal-artikelen.md"
---

# R07 | Update November 2023

![R07 | Update November 2023](https://kveo.nl/images/rayons/r07/echos_home_schaarsbergen.webp)

Beste vrienden,

 Helaas bleek het aantal deelnemers voor de geplande reünie van 1 oktober onvoldoende en daarom hebben wij besloten deze te verzetten naar een voor jullie vertrouwde periode in januari.

 Zet daarom maar alvast **zaterdag 13 januari 2024 (Nieuwjaarsreünie LvM&W)** in jullie agenda. De locatie blijft gelijk: Echos – Schaarsbergen - Deelenseweg 28, 6816 TS Arnhem.

 **“Het PMT (Echos Home) te Schaarsbergen” – inloop 10:30 uur.**

 Voor onze bijeenkomst hebben wij een uitstekende spreker gevonden: **Ben Schoenmaker - Directeur Nederlands Instituut voor Militaire Historie**. Hij gaat ons iets vertellen over Nederlands Indië ten tijde van de Politionele acties. Zijn verhaal geeft ons een heel ander beeld dan al die negatieve berichten die wij de laatste tijd over ons heen kregen.

 Programma:

 
- 11:00 Ontvangst genodigden
- 11-:30 Start Lezing
- 12:30 Lunchbuffet
- 13:30 Naborrelen
- 15:00 Eindebijeenkomst

 Kosten uitgebreide lunch: €25 per persoon.

 Voorzitter - Frits Verschuur  
Plv voorzitter – Dick Hesse 
