ARTIKELEN RAYON 20 | DEN HAAG
R20 | Update November 2023
Op dinsdag 14 november jl. werd door rayon Den Haag weer haar maandelijkse bijeenkomst gehouden.
Een zeer bijzondere bijeenkomst in vele opzichten. Met het verschuiven van zomertijd naar wintertijd geen diner meer maar een warme lunch.
Dus met een start om 11:00u voor de borrel en eten van hoofdgerecht en toetje vanaf 12:30u.
Vanwege gezondheidsproblemen van de RO Hans van der Vecht zou Eric Otterloo de honneurs op de 14e waarnemen.
En.... de bijeenkomst vond niet meer plaats in het "pop-up"-restaurant (paviljoen) op het achterterrein maar in het nieuwe restaurant.
Grote verrassing voor zowel het personeel van Van der Valk "De Bijhorst" als alle 18 deelnemers was (toch) de aanwezigheid van de RO in rolstoel, vanwege een recent geamputeerd rechteronderbeen.
Deze had zich met rolstoelvervoer laten ophalen uit revalidatiecentrum "Nolenshaghe" in Den Haag.
Het gezelschap van 19 dames en heren was verdeeld over 4 ronde tafels en konden zo geanimeerd met elkaar praten.
Voor het praatje door de RO rond 12:00u ging de RO nog even staan (op één been) en sprak iedereen toe.
Bedankte iedereen (aan- en afwezigen) voor de vele kaarten en andere blijken van medeleven die hij heeft mogen ontvangen.
En ook een applaus voor secretaris Eric Otterloo (als "stand-in" RO bij het ontbreken van een plv RO) van rayon R'dam was zeer op zijn plaats.
Rond 12:30u werd de hoofdmaaltijd, vis (zalm) of vlees (ribeye) naar keuze, geserveerd.
Aansluitend een heerlijk toetje, met een kopje koffie of thee toe.
Rond 14:00u werd de RO weer door rolstoelvervoer opgehaald. Eric Otterloo sloot als laatste van het gezelschap af.
Er werd nog wel wat hinder ondervonden van alle bouwactiviteiten bij Van der Valk.
We hopen dan ook met de Kerstlunch op 19 december daar minder last van te hebben.
En via de hoofdingang (ook met rolstoelen) naar binnen te kunnen en de liften goed te kunnen gebruiken.
Hans van der Vecht
Rayonofficier KVEO rayon Den Haag
ARTIKELEN VAN RAYON 20
RAYONOFFICIEREN
AANKOMENDE ACTIVITEITEN