Toegankelijkheid

Terug naar hoofdinhoud

Gezocht: boekhouder ter ondersteuning van de penningmeester

De algemene vergadering van onze vereniging KVEO heeft de wens uitgesproken dat de functie van penningmeester en boekhouder worden gescheiden. Daarom zijn we op zoek naar een man of een vrouw die voor de vereniging de boekhouding wil doen.

Dus heb je: HBS-A of MULO-A, HAVO of VWO met keuzevak Management & Organisatie of ben je ex-(onder) officier van de (militaire) administratie en heb je een paar uur per week beschikbaar, neem even contact op met onze penningmeester via . Ook als je meer over de functie te weten wilt komen of wat de wederzijdse verwachtingen zijn.

De vereniging gebruikt het gebruikersvriendelijke programma Conscribo voor de ledenadministratie en de boekhouding. Voor specifieke KVEO zaken zoals rayons, beleggingen e.d. zorgt de vereniging voor bijscholing.

De boekhouder werkt direct samen met de penningmeester.
Alle werkzaamheden kun je vanaf huis doen en in je eigen tijd want alles gaat digitaal.

IK WIL REAGEREN / MEER WETEN