Oproep voor vrijwilliger 'Pensioenaangelegenheden'
De pensioenwereld is in een stroomversnelling gekomen door de nieuwe Wet toekomst pensioenen waardoor het hele stelsel op de schop is genomen. Het ABP, waar wij bij zijn aangesloten, zal dit jaar voorbereidingen treffen voor het zgn. invaren per 1 januari 2027. Uw kennis op het gebied van pensioenen is dan zeer waardevol voor de KVEO.
Collega`s gezocht die als pensioenadviseur de commissie P&U willen ondersteunen.
De KVEO wil zich, in het kader van werving van nieuwe leden, nog meer gaan inzetten voor de pensioenen van alle gepensioneerde militairen en burgerambtenaren van MinDef. Daarom zoeken wij leden van de KVEO met een relevante achtergrond om de Vereniging als pensioenadviseur te ondersteunen.
Interesse? Meldt u zich aan voor een gesprek met de commissie P&U (Pensioenen en Uitkeringen). Dit kan via het secretariaat: .
We gebruiken cookies en vergelijkbare technologieën om uw ervaring op onze website te verbeteren.
Je staat op het punt om onze website te verlaten, we kunnen geen verantwoordelijkheid dragen voor de content van de betreffende externe website. We zien je sowieso graag weer snel terug.